HİZMETLERİMİZKıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesi olan şirketimiz İçişleri Bakanlığı’nın verdiği 88 numaralı emlakçılık lisansına sahiptir.Danışmanlık

Gayrimenkul satış, kiralama ve alım işlemleri karar verilmesi zor ve zarar edilmesi kolay işlerdir. Gerekli bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz ve sizin için bu süreci yönetecek birilerine ihtiyaç duyuyorsanız şirketimiz tecrübeli ve deneyimli ekibi ile istediğiniz an yanınızda. Gayrimenkul satış ve kiralama işlemlerinde gayrimenkulün değerini ekspertiz tecrübemizle ücretsiz belirliyor ve satış sürecini yöneterek size hem zaman hem para kazandırıyoruz.
Değerlendirme

Bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin ya da gayrimenkule bağlı hak veya hissenin değerleme günündeki olası değerinin bağımsız, tarafsız ve objektif ölçüt ve verilere dayanarak belirlenmesidir.

Şirketimiz, bu hizmette 10 yıllık tecrübeye sahip olup bir çok banka, şirket, kurum ve mal tanzim komisyonuna değerlendirme yapmaktadır. Aynı hizmeti özel şahıslara da veren şirketimiz gayrimenkulü resimleyip değerlendirme raporlarını çok kısa bir süre içerisinde teslim etmektedir.
Mülk idaresi ve Yönetimi

İşleri çok yoğun olan, kiracı ve kiraya verilen mülke ait işlemlerle uğraşmak istemeyen ve yurtdışında yaşayanlar için verdiğimiz hizmettir. Satın aldığınız yeni bir evi veya kendi evinizi isteğe göre eşyalandırıp kiralıyor ve bütün aşamalarıyla biz ilgileniyoruz. Siz rahatınıza bakarken bırakın biz bilgi ve tecrübemizle işimizi yapalım.300

PROJE BAŞARISI

10000

MUTLU MÜŞTERİ

15

YILI AŞKIN DENEYİM

HAYALİNİZDEKİ EVE ULAŞMAK İÇİN

BİZE ULAŞIN

En kısa zamanda emlak danışmanlarımız size mail adresiniz yoluyla ulaşacaktır.

Compare

Facebook Google Plus Instagram DİL / Language
Purchase Now

BEYOT is a premium theme designed for independent agents and agencies or on front end as well as on admin-side and makes properties management a breeze, but you can also use it to allow users to submit their properties for free, for a fee or based on a subscription. It offers purpose oriented design with all the useful features a real estate website needs.

Home One Home One
Home Two Home Two
Home Three Home Three
Home Four Home Four
Home Five Home Five
Home Six Home Six
Home Seven Home Seven
Home Map V1 Home Map V1
Home Map V2 Home Map V2
Demo Single Landing Demo Single Landing
Demo Single Agent Demo Single Agent
Demo iHomeFinder Demo iHomeFinder
Demo IDXpress Demo IDXpress

Enter your keyword