HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizi, yıllar boyu sürecek dostluk ve güven bağıyla, huzurlu ve mutlu yuvalara kavuşturarak daha büyük bir “Emlak Dünyası” yaratmak.


VİZYONUMUZ

Kusursuz hizmeti ile mutlu müşteriler ve mutlu yatırımlar yaratarak KKTC gayrimenkul sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen şirketi olmak.


LOGOMUZ

Logomuzda bulunan ;
  • “Anahtar” doğru ve karlı yatırımları,
  • “Yonca” herkese uygun imkanları, iyi fırsatları,
  • “Yeşil renk” ise huzur ve mutluluğu,
ifade etmektedir.

SLOGANIMIZ

Şirketimizin kurulduğu andan itibaren kullandığı ‘’Temel prensibimiz güven ve dostluktur’’ sloganı, 2018 yılında “Güvenilir Yatırımların Anahtarı” olarak yenilenmiştir.


DEĞERLERİMİZ

2006 yılından itibaren, emlak satış sektöründe faaliyet gösteren Emlak Dünyası kurulduğu andan itibaren birinci önceliği olarak güven ve dostluğu seçmiştir. Müşterilerinin ve iş ortaklarının ona duyduğu güven en önemli değerlerinden birisidir. Emlak Dünyası için çalışanlarının güveni de en az müşteri ve paydaşları kadar önemlidir. Bu güveni zedeleyici iş ve işlemler yapmazlar. Müşteri tanımı, satıştan sonra süren dostlukla açıklanır. Mutlu insanlar görmek; mutlu çalışan, mutlu müşteri ve mutlu satıcı; diğer bir değeridir. Müşterilerinin huzurlu ve mutlu bir yuvaya kavuşması hedefini, “Güvenilir yatırımların anahtarı” sloganı ve şansın simgesi yoncalı anahtar logosuyla vurgular. Emlak Dünyası, ekonominin temelinde, gülümseyen insanların varolduğunu bilir ve tüm ilişkilerinde bu değere odaklanır. Saygı, iş dünyasının ortadaki kolonudur. Emlak Dünyası için bu çok önemli bir değerdir. En sağlam şekilde inşaa edilmelidir. Çalışanlar, müşteriler ve iş ortakları arasındaki ilişkiler karşılıklı saygı çerçevesinde yürütülmelidir.


İLKELERİMİZ

Emlak Dünyası, müşterileri ve paydaşlarıyla gerçekleştirdiği tüm süreçlerde doğru davranmayı ilke edinir. Doğruluğun güveni yarattığını bilir; “güven sahibi olmak” öncelikli değerlerimizden biridir. Biliriz ki, emlak sektöründeki güven olgusu, bir binanın temelindeki harçlar neyse, sektör için de odur. Bu nedenle sarsılmaz olmalıdır. Emlak Dünyası, müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının gizliliklerine saygı duyar ve özel bilgilerin korunmasına özen gösterir.

Emlak Dünyası sorumluluk duygusuyla hareket eder. Yasal sorumlulukları yanısıra; KKTC Hükümetine, halkına, müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı sorumluluk duygusuyla hareket eder. Emlakçılık yasa ve kurallarına uyar, faaliyetlerimizi yürütürken, tüm kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır.

Emlak Dünyası’nın varoluş kaynağı müşterileridir. Müşterilerine, müşteri memnuniyeti odaklı olarak yaklaşır. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu emlakı sağlama noktasında, müşterisinin taleplerine uygun olanı, kısa zamanda ve doğru şekilde sunma anlayışla çalışır. Ona seçenekler sunmaktan yorulmaz. Müşterilerine karşı saygılı olur, eşit davranır ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşır. Emlak Dünyası bilir; en iyi satış, güzel bir gülümseme ile ödenendir.

Emlak Dünyası, ilke ve prensiplerini benimseyebilecek, misyon ve vizyonu doğrultusunda çalışacak, insan ilişkileri yüksek, toplumun değer ve normlarına saygılı, kendini geliştiren ve sürekli öğrenen kişileri istihtam eder. Emlak Dünyası, çalışanlarının haklarına saygılıdır. Çalışanına dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcılık yapmaz. Çalışalarına güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamaya odaklanır. Emlak Dünyası, huzurlu ve mutlu bir çalışanın değerini bilir ve bu değeri korumak için çalışır. Çalışanının bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, onların sosyal sorumluluk alanlarındaki faaliyetlerde yer almalarını destekler ve özendirir.

Emlak dünyasının en büyük kârı, müşterileri yanında, paydaşlarının da ona duyduğu güvendir. Bu nedenle iş ortaklarına karşı bu güveni sarsıcı faaliyetlere girmez. Onların, ticari şan ve onurlarını gözetir. Yapılmış antlaşmalara sonuna kadar uyar, aynı şekilde uyulmasını bekler.

Rakiplerimiz bizim için kıymetlidir; iyisi de kötüsü de. Biri ne yapmamızı, diğeri de ne yapmamamızı öğretir. Onlar enerjimizi hep yüksek tutar. Onlar, yenileme ve gelişmememizin güdüleyici unsurlarıdırlar. Emlak dünyası rakipleriyle, yasal alanda ve etik anlayış çerçevesinde rekabet eder. Emlak Dünyası, KKTC’de adil ve kurumsal bir rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekler. KITEB bünyesinde de bu çalışmalara katkı koyar.


HAYALİNİZDEKİ EVE ULAŞMAK İÇİN

BİZE ULAŞIN

En kısa zamanda emlak uzmanlarımız size mail adresiniz yoluyla ulaşacaktır.

Compare

Facebook Google Plus Instagram DİL / Language
Purchase Now

BEYOT is a premium theme designed for independent agents and agencies or on front end as well as on admin-side and makes properties management a breeze, but you can also use it to allow users to submit their properties for free, for a fee or based on a subscription. It offers purpose oriented design with all the useful features a real estate website needs.

Home One Home One
Home Two Home Two
Home Three Home Three
Home Four Home Four
Home Five Home Five
Home Six Home Six
Home Seven Home Seven
Home Map V1 Home Map V1
Home Map V2 Home Map V2
Demo Single Landing Demo Single Landing
Demo Single Agent Demo Single Agent
Demo iHomeFinder Demo iHomeFinder
Demo IDXpress Demo IDXpress

Enter your keyword